Gizlilik Sözleşmesi

 

 

Mindbutik, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, adres vb.) sizlerden talep etmektedir. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşıp, bilgilerinizi dilediğinizde siz değiştirebilirsiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler, sadece Mindbutik bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi mindbutik.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir.

 

Bilgileriniz; haberiniz ya da izniniz olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz ve satılamaz.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü çerçevesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu doğduğu takdirde resmi makamlara açıklanabilir.

 

Ödeme işlemleriniz, mindbutik.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir şekilde mindbutik.com veya bize hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz.

 

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

 

Müşteri hizmetleri: info@mindbutik.com

Telefon: 0216 469 95 26 - 27 

 

Adres: İDOSB Yan Sanayi Sitesi Tacir Sokak 23.Blok No: 22-23-24 34957 Tuzla / İstanbul

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır