Sık Sorulan Sorular

SuitsuitTM valizlerin, üretimden kaynaklanan hatalara karşı, 10 yıl garantili olmasının sebebi nedir?

 

Her SUITSUIT TM valiz, çok titiz kalite standartlarına göre üretilir ve dünya çapında bağımsız bir test merkezi olan SGS tarafından her açıdan teste tabi tutulur.

 

Diğer tüm kalite testlerinde olduğu gibi, 25kg yüklü valizlerle gerçekleştirilen çarpma ve düşme simülasyon testlerinden de, SUITSUIT TM, başarıyla çıkmıştır.

 

Valizlerimize güveniyoruz. Yüksek kalite standartlarına sahip valizlerimiz için, malzeme ve üretimden kaynaklanabilecek kusurlara karşı, istisnasız 10 yıllık garanti veriyoruz.

 

Valizinizde, malzeme ya da üretimden kaynaklanan bir hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim adresimize valizinizin ayrıntılı fotoğrafları ile birlikte fatura bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Eğer ürününüz değerlendirme sonucunda garanti kapsamında bulunursa, tamir ya da değişim yoluyla, ücretsiz olarak yenilenecektir.

 

Kullanım ve taşıma sırasında oluşan hasarlar, 10 yıllık üretim garantisi kapsamına girmemektedir. Seyahatleriniz sırasında oluşan hasarları, 7 gün içerisinde seyahat ettiğiniz havayolu firmasına ya da havalimanına iletmeniz gerekmektedir.

 

Prensip itibariyle; seyahat sırasında oluşan zararlardan havayolu firması ya da havalimanı sorumludur ve onların zararınızı karşılaması gerekmektedir. Bu tür zararlar, çoğunlukla seyahat sigortaları tarafından da karşılanmaktadır.

 

SuitsuitTM valiziniz hasar görürse ne yapmalısınız?

 

SUITSUITTM valiziniz, hasarlara karşı, mindbutik tarafından, 2 yıl garantilidir. Ürününüz hasar gördüğü taktirde, öncelikle valizinizin fotoğrafları ile birlikte fatura bilgilerinizi iletişim adresimize göndermenizi rica ederiz. Değerlendirme sonucunda kabul edilen valizlerinizi, mindbutik güvencesiyle, ücretsiz tamir ederek ya da yenileyerek size teslim edeceğiz.

Seyahat sırasında oluşan hasarlardan havayolu firması ve havalimanının sorumlu olduğunu ve 7 gün içerisinde bildirilen zararları karşılamaları gerektiğini unutmayınız.

 

TSA-kilit nedir?

 

TSA-kilit; güvenlik sebebiyle valiziniz incelenmek istendiğinde, güvenlik görevlileri tarafından bir master anahtar kullanılarak, kilidin kesilmesine gerek olmadan açılabilen, özel bir kilit sistemidir.

 

SuitsuitTM valizime takılı olan TSA-kilidin şifresi nedir?

 

Kilidin şifresi 0-0-0’dır. Valizinizi açmak için, kombinasyonu 0-0-0 olarak ayarlamanız gerekmektedir.

 

Tüm SuitsuitTM valizlerde Turtle Trace valiz takip sistemi var mıdır?

 

Evet, tüm valizlerimizde bulunan bu özel takip sistemiyle ilgili ek bilgi almak için www.turtletrace.com web sitesini ziyaret edebilirsin.

 

SuitsuitTM valiz kılıfları yıkanabilir mi?

 

Evet, kılıflar maksimum 30ºC’de, elde ya da çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kurutucuda kurutulmaz, kuru temizleme yapılmaz, ütü gerektirmez.

 

SuitsuitTM valiz kılıfları nasıl kullanılır?

 

Çok kolay! Ürün sayfasında görsellerle açıklanan bir kaç kolay adımı takip etmen yeterli!

 

SuitsuitTM valiz kılıfını, dilediğim bir deseni bastırarak, kendime özel ürettirebilir miyim?

 

Sadece kurumsal müşterilerimize, 100 adet ve üzeri adetli siparişlerde özel üretim gerçekleştirmekteyiz. Teklif taleplerinizi info@mindcg.net adresine iletebilir ve www.mindcg.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

SuitsuitTM valiz kılıfları tüm valizlere uyar mı?

 

Sağlam ve yüksek esnekliğe sahip kumaştan üretilen valiz kılıfları, orta ve büyük boy sert kapaklı (68 – 82 cm) hemen hemen tüm 2 tekerlekli ve 4 tekerlekli valizler için uygundur.

 

SuitsuitTM valiz kılıflarının, tek kullanımlık streç kaplamalardan ve valiz koruyuculardan farkı nedir?

 

SuitsuitTM  valiz kılıfları, havaalanlarında uygulanan tek kullanımlık plastik streç kaplamalara göre, çok daha doğa dostu ve hesaplıdır. Valizin içe yerleştirildiği, kapalı valiz koruyucu çantalara kıyasla da; valiz kılıfları, valizin ayak ve tutma kolu kısımlarını açıkta bıraktığı için çok daha kullanışlıdır. SuitsuitTM  valiz kılıfları ile, şıklığınızdan taviz vermeden, güvenle seyahat edersiniz!

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır